0
0
0

Накривочні плити

Накривочні плити

Гранітна Накривочна плита, ще її називають накривною плитою, використовується як гарний елемент архітектурного рішення, крім того виконує функцію захисту підпірних стін, парапетів від попадання опадів, вологи. Як результат парапети, підпірні стовпи і стіни прослужать довше, зберігаючи естетичний вигляд.

Накривочні гранітні плити - виріб з граніту, який призначений для облицювання різних архітектурних елементів як зовні, так і всередині будівель. Накривочні плити можуть облицьовувати підлоги, цоколь, щаблі, паркани, басейни та інші складові будівель.


Парапети бувають лінійними і радіальними.

Відповідно і накривочні плити використовують або лінійні або радіальні. 


Купити гранітні накривочні плити і парапети Ви можете зателефонувавши нам за телефонами вказаними на сайті або написавши нам листа через форму зв'язку на сторінці Контакти.

Ціни на накривочні плити з граніту залежать від дизайну виробу, матеріалу і виду обробки каменю. Якісно зробимо будь-який виріб під ваші розміри і дизайн за доступними цінами!

Ми виготовляємо накривні гранітні плити будь-яких розмірів і в будь-якому обсязі, як для роздрібного так і для оптового покупця.У даній категорії немає товарів.

Продовжити