0
0
0

Скульптури

Скульптури

Скульптури з граніту - древній елемент декору і затребуваний предмет мистецтва. Професійно виконані скульптури є оригінальною прикрасою саду, присадибної ділянки, парку або скверу, квартири або будинку. Використовують скульптури і для облаштування ритуальних пам'ятників.

Ритуальні скульптури з граніту можуть бути виконані як повноцінний пам'ятник на повний зріст або як окремий елемент, що доповнює меморіальний комплекс. Дуже часто для меморіальних комплексів використовують п'єдестали з портретом, іноді фігури ангелів жіночого або чоловічого статі, богоматері, скульптури птахів або тварин.


Скульптури з граніту для паркових зон і заміських будинків виконують декоративну функцію, роблять їх частіше в класичному стилі. Так само замовляють зображують тварин, химер, русалок, жінок, дітей або літературних персонажів.Сучасні скульптури відрізняються нестандартністю, виконуються в самих різних стилях і напрямках. Найчастіше це можуть бути прості екземплярами в формі куба, кулі, пересічних ліній або досить складні в футуристичних напрямках.


В нашій компаніі Укрграніт Ви можете замовити скульптуру як для меморіального комплексу, так і для облаштування парку або саду.

Ціни на скульптури

Ціни на скульптури залежать від вибору гранітного матеріалу, складності задуманого виробу і його розмірів.

Що б замовити скульптуру або отримати додаткову інформацію про послугу - зателефонуйте нам.

Ми допоможемо Вам визначиться з матеріалом, підкажемо найкращий варіант вирішення вашої задачі за вигідною ціною і високої якісті.