0
0
0

Як виготовляють пам'ятники з граніту

Як виготовляють пам'ятники з граніту

Найчастіше для пам'ятників використовують граніт Лабрадорит, хоча можуть бути і інші варіанти, в деяких випадках вироби виготовляють з декількох видів граніту. Декоративність лабрадориту визначають яскравістью і кольором ірізації.

Як облицювальний, лабрадорит, використовується в монументальній архітектурі, виробництві могильних споруд.

Завдяки високому значенню твердості каменю Лабрадорит, ймовірність пошкодження таких виробів мала.

Низька ступінь водопоглинання гарантує тривалий термін служби при будь-яких погодних умовах.

Пам'ятники з граніту, що вийшли з-під руки майстрів-камнерезчіков, виглядають стильно, дорого і елегантно. Внаслідок наявності розвиненої каменеобробної індустрії безпосередньо в районах видобутку лабрадориту купити гранітні пам'ятники можна по більш виграшній вартості.

В якості вихідного матеріалу каменотесами гранітних майстерень використовуються заготовки, сляби, що випускаються у виробничому масштабі. Після отримання так званої розпиляної гранітної заготовки у вигляді слябів починається етап обробки.

На виробництві можуть застосовувати 3 види обробки, які дадуть різний результат:

1. Полірування - створює гладку, можна сказати, дзеркальну поверхню.

2. Бучардіровання - дозволяє отримати шорстку і трохи грубувату поверхню.

3. Термообробка - дає заготовці унікальну текстуру.

Після обробки слябів, йому надають певну форму, яку вибрав замовник. Вже на готову форму наносять художнє оформлення та фото.

Фотографію можуть наносити лазером, в цьому випадку малюнок буде максимально відповідати оригіналу фото. Тепер виріб готовий і його можна встановлювати.

Як замовити пам'ятник з граніту в компанії UkrGranit.biz.ua

На сайті компанії «UkrGranit» можна замовити пам'ятники з лабрадориту або будь-якого іншого граніту, вибравши відповідний дизайн і вид в нашому каталозі пам'ятників.

Оформити покупку Ви можете скориставшись безпосередньо кнопкою купити на сторінці товару або просто зателефонувавши нам і обговоривши все по телефону.

У разі виникнення питань надається консультаційна допомога. Передбачена доставка по всій території України і за її межами.

Коментарі