0
0
0

Переваги підвіконь з граніту

Переваги підвіконь з граніту

Підвіконня - декоративна прикраса кімнати і місце, яке надає вікну завершеного вигляду. Існує кілька видів підвіконня. Вони бувають дерев'яні, пластикові, композитні та з натурального або штучного каменю.

Стає популярним використання підвіконь з натурального каменю. Це красиво, розкішно, підкреслює вишуканий смак господаря будинку. Вироби з граніту відмінно виглядатимуть, і стануть прекрасним вибором, якщо ви вирішили затіяти ремонт. Як і будь-який матеріал, граніт має ряд своїх плюсів і мінусів.

Плюси і мінуси гранітних підвіконь

Складно знайти інший матеріал, в якому так збалансовано б поєднувалася краса і ефективність. Цей матеріал дуже довговічний. Він прослужить вам багато років, йому не будуть страшні пил, предмети побутової хімії, волога. Підвіконня з граніту не вимагають особливого догляду, вони завжди будуть виглядати презентабельно.

Також, гранітне виріб прекрасно буде виглядати в будь-якому приміщенні. В якому стилі не був би оформлений будинок, він буде гармонійно поєднуватися з ним. При появі дефектів, що рідко, але трапляється, матеріал можна легко відреставрувати. Існує багато різних видів граніту: Анастасієвський граніт, Богуславський, Болтишський, Войнівський, Василівський, Дідковицьке, Добринський, Евдокімовскій і багато інших. На нашому сайті ви можете підібрати ідеальний для себе і замовити підвіконня з граніту.

До мінусів ж можна віднести високу вартість такого цінного матеріалу, а також складність проведення монтажних робіт. Але підсумок варто таких витрат. Не варто забувати, що граніт - холодний камінь, і навіть при сонячному світлі нагрівається погано.

Як вибрати матеріал грамотно, на що звертати увагу

Часто покупці вибирають між мармуром і гранітом. Варто пам'ятати, що мармур, на відміну від граніту:

 • менш міцний;
 • більш примхливий матеріал;
 • легше піддається тепловим або хімічних впливів;
 • більш слизький.

Щоб вибрати якісний матеріал, необхідно дотримуватися наступних правил:

 • Не варто самостійно займатися установкою або наймати неписьменних фахівців, постарайтеся знайти професіоналів, оскільки граніт досить складний в установці.
 • При замовленні вироби з цієї породи, необхідно перевірити наявність всіх сертифікатів, відповідність ГОСТ стандартам, документів.
 • Граніт - натуральний камінь, тому його вигляд залежить від місця походження, а це значить, що потрібно замовляти відразу на всі вікна, щоб не було різниці в кольорі.
 • Довжина кам'яних плит обмежена, тому підійдуть вони не в кожне вікно, потрібно робити виміри перед замовленням.

Заміри - важливий крок при установці підвіконня. Їх може зробити фахівець, але і самому це виконати не так вже й складно. Для цього потрібно виміряти його довжину: вимірюють ширину віконного отвору, до отриманого показника додають глибину штроби на схилі, в яку буде утапливаться підвіконня. Для ширини вироби необхідно заміряти відстань між краєм стіни і встановленим вікном, потім збільшити його на величину бажаного виступу підвіконня над стіною або радіатором опалення. Не забудьте додати відстань для розташування підвіконня під рамою. При звуженні отвору до вікна мірки знімаються в двох місцях - самому широкому і вузькому. Утворені результати віддаємо фахівця.

Які фаски краще вибрати для підвіконня

Фаска - це поверхня, утворена скосом торцевої кромки матеріалу. Видів фасок дуже багато, є стандартні, є складові, але найкращий варіант для підвіконня - фігурна фаска. Вони являють собою поєднання прямих, опуклих або увігнутих ліній, виріб з такою обробкою виглядає дуже ефектно і використовується для того, щоб підкреслити розкіш інтер'єру.


Ми можемо зробити підвіконня з граніту за вашими індивідуальними ескізами, включаючи і переваги в оформленні фасок.

Виготовлення підвіконь включає в себе кілька етапів роботи:

 1. Розпилювання товарних блоків на задані розміри.
 2. Процес окантовки, різання, фрезерування, обточування заготовок.
 3. Полірування, шліфування, термообробка.
 4. Монтажні роботи, установка.

Виробництво вироби з граніту - складний процес, що включає в себе безліч етапів. Але результат виправдовує засоби, і в кінці ми отримуємо красивий, якісний і стильний підвіконня, який буде прикрашати інтер'єр нашого будинку багато років.

Коментарі